Fotowoltaika warmińsko-mazurskie

Powtarzające się praktycznie każdego roku podwyżki cen energii elektrycznej u odbiorców końcowych wynikają ze zwiększających się kosztów produkcji prądu w elektrowniach konwencjonalnych. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala uniezależnić się od przyszłych podwyżek, a także w istotny sposób zmniejszyć wysokość rachunków za prąd – wystarczy zainstalować nowoczesne panele fotowoltaiczne.

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oferujemy profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych produkcji najlepszych światowych marek. Opłacalność instalacji PV może zostać dodatkowo zwiększona dzięki skorzystaniu z rządowego programu dopłat do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – warmińsko-mazurskie

Warunki dla fotowoltaiki w województwie warmińsko-mazurskim są bardzo dobre, ponieważ średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi w tej części Polski około 1000 kWh/kWp. W praktyce przekłada się to na wysoką wydajność instalacji fotowoltaicznych i możliwość bezproblemowego zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego domu. Energia fotowoltaiczna generowana przez właściwie dobrane panele słoneczne na prąd ma dodatkowo tę zaletę, iż jest wytwarzana bezemisyjnie, czyli w pełni bezpiecznie dla środowiska!

Od 2013 roku zajmujemy się dostarczaniem niezawodnych oraz bardzo wydajnych paneli, ogniw, zestawów i baterii fotowoltaicznych klientom instytucjonalnym i indywidualnym. Schematy instalacji fotowoltaicznych tworzymy wyłącznie w oparciu o rzeczywiste pomiary nasłonecznienia w miejscu instalacji, zapewniając w ten sposób ich optymalną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty