Synteza OZE - Olsztyn

Firma Synteza OZE powstała w roku 2013, możemy więc pochwalić się dużym doświadczeniem w branży energetyki odnawialnej. Od początku mieliśmy pewność, że OZE to przyszłość, w którą warto inwestować. Zbudowaliśmy zespół specjalistów, którzy potrafią przeprowadzić każdego klienta przez cały proces inwestycyjny w fotowoltaikę, pompę ciepła i magazyn energii.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić.

Trwa ładowanie formularza...

Odnawialne źródła energii - Olsztyn

Synteza OZE Olsztyn to miejsce, w którym doskonale odnajdą się osoby zdecydowane na inwestycję oraz nie mające do niej przekonania. Po wizycie u nas, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania o systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii, na pewno nie będziecie mieli wątpliwości, że dzięki nim poczynicie konkretne oszczędności w domowym budżecie.

Pomożemy wybrać urządzenia najlepszych światowych marek, służymy też pomocą w uzyskaniu dofinansowania z programu Mój Prąd albo Moje Ciepło.

Dobrze skonfigurowany system PV i pompa ciepła będą pracowały bezawaryjnie przez wiele lat, a Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma będą miały swój wkład zarówno w ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, jak i zanieczyszczeń powietrza.

Zapraszamy do OZE Olsztyn – energia ze źródeł odnawialnych jest w zasięgu ręki. Zainwestuj, zaoszczędź.

Nasza oferta odnawialnych źródeł energii

Fotowoltaika Olsztyn

Fotowoltaika Olsztyn

Zobacz więcej

Pompy ciepła Olsztyn

Pompy ciepła Olsztyn

Zobacz więcej

Magazyny energii Olsztyn

Magazyny energii Olsztyn

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty