Synteza OZE - Opole

Odnawialne źródła energii to przyszłość: ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń powietrza, możliwość uzyskania względnej niezależności ekonomicznej oraz poczynienia konkretnych oszczędności w domowym budżecie. Od 2013 roku budujemy zespół specjalistów, którzy umiejętnie przeprowadzają Klientów przez inwestycje w fotowoltaikę, pompy ciepła i magazyny energii.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić.

Trwa ładowanie formularza...

Odnawialne źródła energii - Opole

Synteza OZE Opole to filia firmy działającej na rynku ogólnopolskim. Firmy, która może pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem w branży energetyki odnawialnej. Uświadamiamy naszym Klientom, że dobrze skonfigurowany system PV i pompa ciepła to inwestycja na lata. Jeśli wybiorą najwyższej jakości urządzenia, będą one pracowały bezawaryjnie.

Przyjdź do firmy Synteza OZE w Opolu. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie z programu Mój Prąd albo Moje Ciepło. Wspólnie wybierzemy panele PV najnowszej generacji, pompę ciepła, która spełni wszystkie Twoje wymagania oraz kompatybilny magazyn ciepła.

Nie wahaj się. Odnawialne źródła energii są dobre – dzięki ich użytkowaniu nie eksploatujemy nadmiernie naszej planety. Porozmawiaj z naszymi specjalistami i podejmij decyzję opartą na stabilnych przesłankach merytorycznych i ekonomicznych.

Nasza oferta odnawialnych źródeł energii

Fotowoltaika Opole

Fotowoltaika Opole

Zobacz więcej

Pompy ciepła Opole

Pompy ciepła Opole

Zobacz więcej

Magazyny energii Opole

Magazyny energii Opole

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty