Skontaktuj się z nami

Centrala w Lublinie

Adres: ul. Willowa 18, 20-819 Lublin

NIP: 7123384160

REGON: 382859255

KRS: 0000962871

Telefon: 535 070 770

E-mail: biuro@syntezaoze.pl

Kontakt w sprawie dotacji "Mój Prąd":
Telefon: 508 790 982

Kontakt w sprawie rekrutacji:
E-mail: rekrutacja@syntezaoze.pl

Kontakt w sprawie reklamacji:
E-mail: reklamacje@syntezaoze.pl

Dział obsługi klienta biznesowego

Telefon: 533 374 040

E-mail: biznes@syntezaoze.pl

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić.

Trwa ładowanie formularza...

Znajdź najbliższy oddział

OZE Białystok

Adres: w trakcie przenoszenia,
Białystok

Telefon: 533 374 023

E-mail: bialystok@syntezaoze.pl

OZE Bielsko Biała

Adres: W trakcie przenoszenia,
Bielsko Biała

Telefon: 533 374 019

E-mail: bielsko-biala@syntezaoze.pl

OZE Bydgoszcz

Adres: ul. Gotowskiego 6,
85-030 Bydgoszcz

Telefon: 533 374 011

E-mail: bydgoszcz@syntezaoze.pl

OZE Gdańsk

Adres: ul. Stężycka 65a/1,
80-174 Gdańsk

Telefon: 533 374 017

E-mail: gdansk@syntezaoze.pl

OZE Gdynia

Adres: ul. Starowiejska 16 lok. 2,
81-356 Gdynia

Telefon: 533 374 016

E-mail: gdynia@syntezaoze.pl

OZE Gorzów Wielkopolski

Adres: Nowe Gorzycko 1,
66-330 Gorzów Wielkopolski

Telefon: 533 374 013

E-mail: gorzow@syntezaoze.pl

OZE Katowice

Adres: ul. Sowińskiego 4,
40-018 Katowice

Telefon: 533 374 019

E-mail: katowice@syntezaoze.pl

OZE Kielce

Adres: ul. Krakowska 261,
25-705 Kielce

Telefon: 533 374 021

E-mail: kielce@syntezaoze.pl

OZE Koszalin

Adres: ul. Skwierzynka 41E,
75-016 Koszalin

Telefon: 533 374 020

E-mail: koszalin@syntezaoze.pl

OZE Kraków

Adres: ul. Opolska 12,
31-323 Kraków

Telefon: 533 374 019

E-mail: krakow@syntezaoze.pl

OZE Łódź

Adres: ul. Rzgowska 102,
93-153 Łódź

Telefon: 533 374 025

E-mail: lodz@syntezaoze.pl

OZE Lublin

Adres: ul. Willowa 18,
20-819 Lublin

Telefon: 535 070 770

E-mail: biuro@syntezaoze.pl

OZE Łuków

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 20,
21-400 Łuków

Telefon: 533 374 950

E-mail: lukow@syntezaoze.pl

OZE Olsztyn

Adres: ul. Hallera 6/10,
10-693 Olsztyn

Telefon: 533 374 023

E-mail: olsztyn@syntezaoze.pl

OZE Opole

Adres: ul. Krakowska 31,
45-075 Opole

Telefon: 533 374 024

E-mail: wroclaw@syntezaoze.pl

OZE Poznań

Adres: ul. Kamiennogórska 22,
60-179 Poznań

Telefon: 533 374 014

E-mail: poznan@syntezaoze.pl

OZE Rzeszów

Adres: ul. Handlowa 3,
35-103 Rzeszów

Telefon: 533 374 015

E-mail: rzeszow@syntezaoze.pl

OZE Szczecin

Adres: ul. Milczańska 30A/210,
77-100 Szczecin

Telefon: 533 374 020

E-mail: szczecin@syntezaoze.pl

OZE Warszawa

Adres: Aleja Krakowska 41,
05-090 Janki

Telefon: 533 374 018

E-mail: warszawa@syntezaoze.pl

OZE Warszawa – Piastów

Adres: ul. Harcerska 30,
05-819 Warszawa – Piastów

Telefon: 533 374 028

E-mail: warszawa2@syntezaoze.pl

OZE Wrocław

Adres: ul. Traktatowa 1,
54-425 Wrocław

Telefon: 533 374 024

E-mail: wroclaw@syntezaoze.pl

OZE Zielona Góra

Adres: w trakcie aktualizacji,
Zielona Góra

Telefon: 533 374 013

E-mail: zielonagora@syntezaoze.pl