Skontaktuj się z nami

Centrala w Lublinie

Adres: ul. Willowa 18, 20-819 Lublin

NIP: 7123384160

Telefon: 535 070 770

E-mail: biuro@syntezaoze.pl

Kontakt w sprawie dotacji "Mój Prąd": 508 790 982

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym.

Znajdź najbliższy oddział

Fotowoltaika Łódź

Adres: ul. Konstantynowska 34,
94-303 Łódź

Telefon: 533 374 025

E-mail: lodz@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Wrocław

Adres: ul. Traktatowa 1,
54-425 Wrocław

Telefon: 533 374 024

E-mail: wroclaw@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Białystok

Adres: ul. Armii Krajowej 23 lok. 2,
15-661 Białystok

Telefon: 533 374 023

E-mail: bialystok@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Opole

Adres: ul. Krakowska 31,
45-075 Opole

Telefon: 533 374 024

E-mail: wroclaw@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Kielce

Adres: ul. Krakowska 261,
25-705 Kielce

Telefon: 533 374 021

E-mail: kielce@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Koszalin

Adres: ul. Szczecińska 42,
75-137 Koszalin

Telefon: 533 374 020

E-mail: koszalin@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Łuków

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 20,
21-400 Łuków

Telefon: 533 374 950

E-mail: lukow@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Kraków

Adres: ul. Opolska 12,
31-323 Kraków

Telefon: 533 374 019

E-mail: krakow@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Warszawa

Adres: Aleja Krakowska 41,
05-090 Janki

Telefon: 533 374 018

E-mail: warszawa@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Olsztyn

Adres: ul. Sokola 6C,
11-041 Olsztyn

Telefon: 533 374 016

E-mail: olsztyn@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Gdańsk

Adres: ul. Radarowa 63,
80-298 Gdańsk

Telefon: 533 374 017

E-mail: gdansk@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Rzeszów

Adres: ul. Handlowa 3,
35-103 Rzeszów

Telefon: 533 374 015

E-mail: rzeszow@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Katowice

Adres: Aleja Korfantego 138,
40-156 Katowice

Telefon: 533 374 012

E-mail: katowice@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Zielona Góra

Adres: ul. Naftowa 1,
65-705 Zielona Góra

Telefon: 533 374 013

E-mail: zielonagora@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Poznań

Adres: ul. Kamiennogórska 22,
60-179 Poznań

Telefon: 533 374 014

E-mail: poznan@syntezaoze.pl

Fotowoltaika Bydgoszcz

Adres: ul. Gotowskiego 6,
85-030 Bydgoszcz

Telefon: 533 374 014

E-mail: bydgoszcz@syntezaoze.pl