Synteza OZE - Łódź

Poznaj zalety pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko naturalne. Pompy ciepła, fotowoltaika oraz magazyny energii służą przez wiele lat. Możesz starać się o ich dofinansowanie z programu Mój Prąd albo Moje Ciepło. Firma Synteza działa w branży energetyki odnawialnej już od 2013 roku. Jeśli zależy Ci na doświadczonych specjalistach, dobrze trafiłeś.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić.

Trwa ładowanie formularza...

Odnawialne źródła energii - Łódź

Odnawialne źródła energii to przyszłość światowej energetyki. Każde korzystające z nich gospodarstwo domowe ma swój wkład w ograniczenie emisji gazów cieplarnianych oraz zanieczyszczeń obecnych w smogu.

Odwiedź nasz oddział w Łodzi i dowiedz się, dlaczego także Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma powinno korzystać z dobrodziejstw energetyki odnawialnej. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów indywidualnych i firmowych, którzy są zainteresowani inwestycją w system PV, pompę ciepła i magazyn energii. OZE Łódź to miejsce, w którym spotkasz fachowców oferujących profesjonalne doradztwo, kalkulację oraz kompleksową obsługę zlecenia wraz z pomocą w uzyskaniu dofinansowania ze wszelkich możliwych źródeł.

Synteza OZE w Łodzi zaprasza do korzystania z najwyższej jakości usług, oferując urządzenia wyłącznie światowej jakości marek.

Nasza oferta odnawialnych źródeł energii

Fotowoltaika Łódź

Fotowoltaika Łódź

Zobacz więcej

Pompy ciepła Łódź

Pompy ciepła Łódź

Zobacz więcej

Magazyny energii Łódź

Magazyny energii Łódź

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty