Fotowoltaika zachodniopomorskie

Wzrost cen energii elektrycznej jest spowodowany nieustannie rosnącymi kosztami jej wyprodukowania przez konwencjonalne elektrownie. Aby skutecznie uniezależnić się od podwyżek oraz znacząco zmniejszyć wysokość bieżących rachunków, warto zainstalować nowoczesne panele fotowoltaiczne, generujące czystą i tanią energię.

Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z województwa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego, kompleksowego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych od uznanych na rynku producentów. Osoby inwestujące w ogniwa fotowoltaiczne otrzymają teraz rządową dotację do instalacji PV, dzięki czemu jej okres zwrotu zauważalnie się skraca, zwiększając tym samym opłacalność.

Panele fotowoltaiczne – zachodniopomorskie

Średnie nasłonecznienie wynosi w województwie zachodniopomorskim około 1100 kWh/kWp, dzięki czemu panują tu doskonałe warunki dla fotowoltaiki. Odpowiedni dobór paneli słonecznych na prąd umożliwia w tej części kraju zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego domu dzięki przyjaznej dla środowiska energii fotowoltaicznej.

Kompleksowe usługi w zakresie montażu paneli, zestawów ogniw i baterii fotowoltaicznych oferujemy naszym klientom nieprzerwanie od 2013 roku, wykorzystując wyłącznie wysokiej klasy urządzenia renomowanych marek. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych tworzymy na bazie dokładnych pomiarów rzeczywistego nasłonecznienia w miejscu inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty