Fotowoltaika wielkopolskie

Produkcja energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach staje się z roku na rok coraz droższa i coraz mniej opłacalna, co skutkuje nieustannymi podwyżkami cen prądu. Aby się uniezależnić od wzrostu kosztów energii oraz znacząco zmniejszyć bieżące rachunki, warto zainwestować w wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne, produkujące zieloną energię.

Dla klientów zainteresowanych inwestycją w fotowoltaikę na terenie województwa wielkopolskiego mamy ofertę profesjonalnego montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych pochodzących wyłącznie od renomowanych, uznanych na rynku producentów. Dodatkowo dostępne są rządowe dopłaty dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne, co zwiększa opłacalność instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – wielkopolskie

W województwie wielkopolskim panują doskonałe warunki dla fotowoltaiki – średnie nasłonecznienie wynosi tu około 1100 kWh/kWp, dzięki czemu instalacje fotowoltaiczne mogą działać z wysoką efektywnością. Właściwy dobór paneli słonecznych na prąd pozwoli pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu i uzyskać duże oszczędności na rachunkach. Ekologiczna energia fotowoltaiczna jest także bezpieczna dla środowiska, gdyż powstaje bezemisyjnie!

Nieprzerwanie od 2013 roku dostarczamy naszym klientom najwyższej klasy panele, zestawy ogniw i baterie fotowoltaiczne od uznanych na rynku producentów. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej opracowujemy opierając się na faktycznych pomiarach nasłonecznienia w miejscu instalacji, dzięki czemu całość pracuje z optymalną wydajnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa wielkopolskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty