Fotowoltaika świętokrzyskie

Nieustanne podwyżki cen energii elektrycznej wytwarzanej przez konwencjonalne elektrownie sprawiają, iż w zatrważającym tempie rosną także rachunki za prąd u odbiorców końcowych. Możliwość zainstalowania na budynku wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych pozwala jednak w znaczącym stopniu ograniczyć wysokość ponoszonych opłat za energię, a dodatkowo uniezależnić się od praktycznie pewnych podwyżek w przyszłości.

W województwie świętokrzyskim oferujemy klientom profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych zbudowanych na bazie najwyższej klasy komponentów produkcji uznanych światowych marek. Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne może stać się jeszcze bardziej opłacalna dla osób, które skorzystają z rządowego programu dopłat do instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – świętokrzyskie

Poziom nasłonecznienia w województwie świętokrzyskim wynosi średnio około 1100 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki dla efektywnej pracy instalacji fotowoltaicznych. Odpowiedni dobór paneli słonecznych na prąd gwarantuje bezproblemowe zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego domu czy gospodarstwa rolnego, w którego obrębie taka instalacja zostanie stworzona.

Fotowoltaika to również dobra inwestycja w przyszłość naszej planety, ponieważ wytworzona energia fotowoltaiczna powstaje całkowicie bezemisyjnie. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania, tworzone na bazie paneli, baterii fotowoltaicznych i zestawów ogniw produkowanych przez renomowane marki. Schematy instalacji fotowoltaicznych tworzymy zawsze w oparciu o realny pomiar nasłonecznienia w miejscu instalacji, co gwarantuje ich optymalną wydajność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Oprócz fotowoltaiki oferujemy też:

Pompy ciepła Świętokrzyskie

Pompy ciepła Świętokrzyskie

Zobacz więcej

Magazyny energii Świętokrzyskie

Magazyny energii Świętokrzyskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty