Fotowoltaika pomorskie

Wysokość rachunków za prąd jest bezpośrednio zależna od kosztów produkcji energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach – a te nieustannie rosną. Wystarczy jednak zainstalować na budynku nowoczesne, wydajne panele fotowoltaiczne, aby w ogromnym stopniu zmniejszyć rachunki oraz uniezależnić się od podwyżek cen prądu w nadchodzących latach.

Na terenie województwa pomorskiego oferujemy klientom kompleksowe, profesjonalne usługi w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy na bazie podzespołów produkowanych przez najbardziej uznane światowe marki. Osoby inwestujące w ogniwa fotowoltaiczne mogą dodatkowo zyskać dzięki rządowemu programowi dotacji do instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – pomorskie

Średnie nasłonecznienie w obrębie województwa pomorskiego jest obliczane na około 1000-1100 kWh/kWp, czyli na poziomie w zupełności wystarczającym do efektywnej produkcji ekologicznej energii za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Prawidłowo dobrane panele słoneczne na prąd pozwalają zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne dowolnego gospodarstwa domowego lub rolnego. Energia fotowoltaiczna uzyskana w ten sposób jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, gdyż jest generowana bezemisyjnie!

Klientom instytucjonalnym i firmom dostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki, korzystając wyłącznie z najwyższej klasy paneli, zestawów ogniw i baterii fotowoltaicznych. Schematy instalacji fotowoltaicznych opracowujemy zawsze w oparciu skrupulatnie wykonanych pomiarów nasłonecznienia w miejscu instalacji. Przekłada się to na optymalną efektywność działania całego systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa pomorskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty