Fotowoltaika podlaskie

Znaczący wzrost kosztów wytwarzania energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach w ciągu ostatnich lat przekłada się na duże podwyżki cen prądu dla końcowych odbiorców. Obniżenie rachunków za energię w województwie podlaskim jest możliwe dzięki dostępnym na rynku już od pewnego czasu wydajnym panelom fotowoltaicznym. Ich instalacja pozwala także uniezależnić się od podwyżek cen prądu w przyszłości.

Dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych na terenie województwa podlaskiego mamy atrakcyjną ofertę montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych produkcji uznanych na rynku marek. Dodatkową korzyścią i zachętą dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne jest możliwość uzyskania rządowej dotacji do instalacji PV, co jeszcze bardziej zwiększa jej opłacalność.

Panele fotowoltaiczne – podlaskie

Województwo podlaskie charakteryzuje się dobrymi warunkami dla fotowoltaiki, ponieważ średni poziom nasłonecznienia wynosi w tym regionie około 1000 kWh/kWp. Dzięki temu instalacja odpowiednio dobranych paneli słonecznych na prąd pozwoli bez problemu zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne wyposażonego w nie gospodarstwa domowego. Energia fotowoltaiczna wytwarzana w ten sposób jest także w pełni bezpieczna dla środowiska, ponieważ powstaje bezemisyjnie!

Naszym klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej klasy panele, baterie fotowoltaiczne i zestawy ogniw, a każdy schemat instalacji fotowoltaicznej wykonujemy na bazie dokładnych pomiarów nasłonecznienia w miejscu instalacji. Daje to gwarancję działania systemu z optymalną efektywnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa podlaskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty