Fotowoltaika podkarpackie

Produkcja energii elektrycznej w konwencjonalny sposób z roku na rok jest coraz droższa, w efekcie czego wzrastają również comiesięczne rachunki za prąd. Efektywnym sposobem na ich znaczące obniżenie oraz na uniezależnienie się od podwyżek cen prądu w przyszłości jest instalacja nowoczesnych, wydajnych paneli fotowoltaicznych.

Dla mieszkańców województwa podkarpackiego chcących zainwestować w fotowoltaikę mamy ofertę profesjonalnego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych uznanych światowych producentów. Instalacja PV może się stać jeszcze bardziej opłacalna, jeśli inwestor skorzysta z rządowej dopłaty do instalacji ogniw fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – podkarpackie

Na terenie województwa podkarpackiego panują bardzo dobre warunki dla fotowoltaiki – średni poziom nasłonecznienia wynosi w tej części kraju około 1100 kWh/kWp. W praktyce przekłada się to na możliwość zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego domu czy gospodarstwa rolnego, o ile panele słoneczne na prąd zostaną dobrane w odpowiedni sposób. Inwestycja w energię fotowoltaiczną to rozwiązanie w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ prąd jest w tym przypadku generowany bezemisyjnie!

Dostarczamy wydajnych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie instalacji paneli i inwerterów fotowoltaicznych już od 2013 roku, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń najwyższej światowej klasy. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych przygotowujemy w oparciu o skrupulatny pomiar nasłonecznienia w miejscu instalacji. Dzięki temu każde ogniwo w instalacji działa ze swą optymalną wydajnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa podkarpackiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty