Fotowoltaika opolskie

Stały wzrost cen energii elektrycznej wytwarzanej przez konwencjonalne elektrownie jest dużym obciążeniem dla budżetu końcowych odbiorców – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Instalacja wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala zredukować wysokość rachunków za prąd oraz uniezależnić się od podwyżek jego cen w przyszłości.

Na terenie województwa opolskiego oferujemy klientom indywidualnym i instytucjonalnym profesjonalny montaż wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych renomowanych światowych marek. Dodatkową korzyścią dla osób inwestujących w instalację PV jest możliwość uzyskania rządowej dotacji, co zwiększa opłacalność montażu ogniw fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – opolskie

Na terenie województwa opolskiego panują bardzo dobre warunki dla efektywnego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych – średni poziom nasłonecznienia wynosi około 1100 kWh/kWp. Pozwala to bez problemu pokryć zapotrzebowanie energetyczne każdego domu lub gospodarstwa rolnego, w którym zostaną zainstalowane odpowiednio dobrane panele słoneczne na prąd. Dodatkową korzyścią jest fakt, że energia fotowoltaiczna jest generowana całkowicie bezemisyjnie!

Od 2013 roku dostarczamy klientom najwyższej światowej klasy panele, baterie fotowoltaiczne i zestawy ogniw produkowane przez uznane na rynku marki. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej jest przez nas przygotowywany w oparciu o dokładny pomiar nasłonecznienia w miejscu instalacji, dzięki czemu ogniwa funkcjonują z optymalną efektywnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa opolskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty