Fotowoltaika mazowieckie

Regularne podwyżki cen energii elektrycznej pochodzącej z konwencjonalnych elektrowni stanowią ogromne i z roku na rok zwiększające się obciążenie dla budżetu każdego odbiorcy końcowego. Można jednak je znacząco zredukować – na rynku są dostępne wydajne, nowoczesne panele fotowoltaiczne, dzięki którym można się uniezależnić od podwyżek cen prądu i znacząco zmniejszyć bieżące rachunki.

Dla klientów zainteresowanych fotowoltaiką na terenie województwa mazowieckiego posiadamy atrakcyjną ofertę w zakresie profesjonalnego montażu systemów fotowoltaicznych renomowanych światowych marek. Możliwość skorzystania z rządowych dotacji do instalacji PV dodatkowo zwiększa opłacalność inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – mazowieckie

W województwie mazowieckim średni poziom nasłonecznienia wynosi około 1100 kWh/kWp, dzięki czemu właściwie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna będzie mieć bardzo dobre warunki do wydajnej produkcji zielonej energii. Optymalny dobór paneli słonecznych na prąd to pewność, że zapotrzebowanie energetyczne domu zostanie bez problemu pokryte, a także świetna inwestycja w przyszłość – energia fotowoltaiczna jest bowiem generowana bezemisyjnie!

Dostarczaniem najwyższej klasy paneli, ogniw, zestawów i baterii fotowoltaicznych od uznanych na rynku producentów zajmujemy się już od 2013 roku. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych, które opracowujemy dla klientów, powstają wyłącznie na bazie faktycznego pomiaru nasłonecznienia w miejscu instalacji, co przekłada się na ich optymalną efektywność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa mazowieckiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty