Fotowoltaika małopolskie

Zwiększające się koszty produkcji energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach przekładają się na znaczący i nieustanny wzrost wysokości rachunków za prąd dla odbiorcy końcowego. Istnieje jednak efektywny sposób na zredukowanie kosztów energii elektrycznej – wystarczy zainwestować w nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne, by uniezależnić się od podwyżek cen prądu oraz znacząco zmniejszyć obciążenie dla domowego lub firmowego budżetu.

Klientom z województwa małopolskiego oferujemy profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych wysokiej klasy, pochodzących wyłącznie od uznanych światowych marek. Dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne są także dostępne rządowe dotacje, co pozwala dodatkowo zwiększyć opłacalność zakupu instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – małopolskie

Średnie nasłonecznienie na terenie województwa małopolskiego wynosi około 1100 kWh/kWp, co gwarantuje wysoką efektywność instalacji fotowoltaicznych i bezproblemowe pokrycie zapotrzebowania energetycznego domów czy gospodarstw rolnych, w których zostaną zainstalowane odpowiednio dobrane panele słoneczne na prąd. Energia fotowoltaiczna powstaje bezemisyjnie, co jest kolejnym dobrym powodem do zainwestowania w tą technologię!

Od 2013 roku dostarczamy klientom indywidualnym i instytucjonalnym w województwie małopolskim sprawdzone oraz wydajne panele fotowoltaiczne, ogniwa i zestawy produkcji renomowanych światowych marek. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych są przez nas przygotowywane na bazie pomiarów dokonanych w miejscu instalacji, co jest gwarancją optymalnej wydajności ogniw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa małopolskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty