Fotowoltaika lubuskie

Nieustannie rosnące ceny energii elektrycznej produkowanej w sposób konwencjonalny stanowią jedno z poważniejszych obciążeń dla domowego lub firmowego budżetu. Istnieje jednak możliwość uniezależnienia się od tych podwyżek i redukcji wysokości rachunków za prąd poprzez instalację wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych.

Na terenie województwa lubuskiego oferujemy klientom zainteresowanym fotowoltaiką usługi w zakresie profesjonalnego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych. Są to urządzenia produkowane przez renomowane światowe marki, a opłacalność ich instalacji można dodatkowo zwiększyć korzystając z rządowego programu dopłat dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – lubuskie

Średni poziom nasłonecznienia na terenie województwa lubuskiego wynosi około 1100 kWh/kWp, co oznacza bardzo dobre warunki dla efektywnego działania instalacji fotowoltaicznych. Właściwie dobrane panele słoneczne na prąd zapewnią zieloną energię na poziomie wystarczającym, by pokryć zapotrzebowanie energetyczne budynku mieszkalnego czy gospodarstwa rolnego. Energia fotowoltaiczna to również inwestycja w ekologię, ponieważ jest generowana bezemisyjnie!

Już od 2013 roku zajmujemy się dostarczaniem klientom instytucjonalnym oraz indywidualnym wysokiej klasy zestawów ogniw, paneli i baterii fotowoltaicznych na terenie województwa lubuskiego. Stosujemy produkty tylko od uznanych światowych producentów fotowoltaiki. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej jest przez nas przygotowywany na bazie pomiarów faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji, co przekłada się na optymalną efektywność działania systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa lubuskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty