Fotowoltaika lubelskie

Ceny energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł konwencjonalnych nieustannie idą w górę, w efekcie czego domowy lub firmowy budżet staje się coraz bardziej obciążony. Można jednak temu zaradzić inwestując w ekologiczne, nowoczesne panele fotowoltaiczne. Pozwala to nie tylko znacząco zmniejszyć wysokość rachunków za prąd, ale także stać się niezależnym od nadchodzących w przyszłości podwyżek cen prądu.

Osoby i firmy zainteresowane inwestycją w fotowoltaikę na terenie województwa lubelskiego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w dziedzinie profesjonalnego montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych od uznanych na rynku producentów. Instalacja PV może stać się jeszcze bardziej opłacalna dla osób, które skorzystają z opcji uzyskania rządowej dopłaty do zakupu ogniw fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – lubelskie

W województwie lubelskim panują doskonałe warunki dla fotowoltaiki, gdyż średni poziom nasłonecznienia wynosi w tym regionie nawet do 1200 kWh/kWp. Dzięki temu energia fotowoltaiczna generowana przez właściwie dobrane panele słoneczne na prąd pozwoli pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu, znacząco obniżając miesięczne koszty eksploatacyjne.

Od 2013 roku oferujemy klientom indywidualnym i firmom tylko sprawdzone rozwiązania w zakresie fotowoltaiki. Panele, zestawy ogniw i baterie fotowoltaiczne pochodzą od najlepszych producentów na rynku, a schematy instalacji fotowoltaicznych zawsze opracowujemy indywidualnie, bazując na pomiarach poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa lubelskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty