Fotowoltaika łódzkie

Instalacja nowoczesnego systemu fotowoltaicznego to nie tylko możliwość uzyskania maksymalnej niezależności energetycznej na wiele lat, a co za tym idzie szansa na skuteczne obniżenie rachunków za prąd i uniezależnienie się od podwyżek cen energii w przyszłości. To także otwarta droga do kolejnych ekologicznych inwestycji, np. połączenia systemu PV z pompą ciepła.

Na terenie województwa Łódzkiego oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych uznanych światowych producentów. Nie obawiaj się:  po nowelizacji Ustawy o OZE i zmianie systemu rozliczeń między prosumentami a zakładami energetycznymi z net-meteringu na net-biling przydomowa elektrownia fotowoltaiczna wciąż jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, kiedy chce się uzyskać maksymalną niezależność energetyczną. Ponieważ schematy instalacji fotowoltaicznych dla naszych klientów opracowujemy na podstawie skrupulatnych pomiarów nasłonecznienia w danej lokalizacji, przekłada się to na efektywną pracę zainstalowanych systemów PV.

Panele fotowoltaiczne – Łódzkie

W Łódzkiem panują doskonałe warunki dla efektywnego korzystania z fotowoltaiki: średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu 1100 kWh/kWp. Nie wahaj się! Przejdziemy z Tobą przez cały proces inwestycyjny, co oznacza, że przeprowadzimy audyt PV na twojej posesji, zaprojektujemy instalację adekwatną do potrzeb (da ona możliwość uzyskania maksymalnej autokonsumpcji energii wytworzonej przez fotowoltiakę, a ta, z kolei, pozwala na uzyskanie najwyższego możliwego dofinansowania kolejnej edycji programu „Mój Prąd”) oraz, jeśli będziesz zainteresowany podpowiemy jak sprzęgnąć system PV z pompą ciepła.

Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy panele, zestawy ogniw, baterie fotowoltaiczne i osprzęt renomowanych europejskich i światowych marek. Uniezależnij się od zewnętrznych dostawców energii na tyle, na ile to możliwe i zagwarantuj sobie oszczędności na rachunkach za prąd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Oprócz fotowoltaiki oferujemy też:

Pompy ciepła Łódzkie

Pompy ciepła Łódzkie

Zobacz więcej

Magazyny energii Łódzkie

Magazyny energii Łódzkie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty