Fotowoltaika kujawsko-pomorskie

Energia elektryczna produkowana w konwencjonalnych elektrowniach staje się z roku na rok coraz droższa, co przekłada się na rosnące obciążenie domowego czy firmowego budżetu. Dostępne na rynku wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne pozwalają jednak w bardzo dużym stopniu zredukować rachunki za prąd i uniezależnić się od podwyżek cen prądu w przyszłości.

Klientom zainteresowanym fotowoltaiką na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oferujemy profesjonalne usługi w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych renomowanych europejskich i światowych producentów. Opłacalność instalacji PV można dodatkowo zwiększyć dzięki skorzystaniu z dostępnych rządowych dopłat do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – kujawsko-pomorskie

Praktycznie całe województwo kujawsko-pomorskie ma dobre warunki dla instalacji fotowoltaicznych, ponieważ średni poziom nasłonecznienia wynosi ponad 1000 kWh/kWp. Oznacza to, że odpowiednio dobrane panele słoneczne na prąd pokryją zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego, w którym zostaną zainstalowane. Energia fotowoltaiczna to doskonała inwestycja w przyszłość, gdyż powstaje w sposób całkowicie ekologiczny!

Nasza oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którym od 2013 roku dostarczamy najwyższej klasy panele, ogniwa, zestawy i baterie fotowoltaiczne. Schematy instalacji fotowoltaicznych w każdym przypadku opracowujemy na bazie przeprowadzonych pomiarów nasłonecznienia w miejscu inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Oprócz fotowoltaiki oferujemy też:

Pompy ciepła Kujawsko-pomorskie

Pompy ciepła Kujawsko-pomorskie

Zobacz więcej

Magazyny energii Kujawsko-Pomorskie

Magazyny energii Kujawsko-Pomorskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty