Fotowoltaika dolnośląskie

Maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej jest możliwe dzięki inwestycji w nowoczesne panele fotowoltaiczne. Nie obawiaj się, że nowelizacja Ustawy o OZE niweczy twoje plany związane z zakupem paneli PV – tylko nowoczesna instalacja fotowoltaiczna daje możliwość uzyskania maksymalnej autokonsumpcji energii wytworzonej przez przydomową elektrownię solarną, a maksymalna autokonsumpcja pozwala na uzyskanie najwyższego możliwego dofinansowania kolejnej edycji programu „Mój Prąd”.

Przejdziemy z Tobą przez cały proces inwestycyjny, umiejętnie omijając rafy zmienionych już i wciąż zmieniających się przepisów. Nowoczesne, wydajne panele fotowoltaiczne zainstalowane na budynku lub gruncie to perfekcyjne rozwiązanie, by uniezależnić się od nieustannie rosnących cen energii elektrycznej. Nie wahaj się – mamy dla Ciebie panele oraz osprzęt elektroenergetyczny najlepszych światowych marek, a projekt instalacji wykonamy dopiero po przeprowadzeniu audytu PV, aby uwzględnić warunki terenowe i nasłonecznieniowe posesji, Twoje możliwości finansowe i zapotrzebowanie energetyczne domu.

Panele fotowoltaiczne – Dolnośląskie

W Dolnośląskiem fotowoltaika ma doskonałe warunki do efektywnego działania. Średni poziom nasłonecznienia wynosi tu w ciągu roku około 1000 kWh/kWp, dzięki czemu ogniwa fotowoltaiczne mogą pracować bardzo wydajnie, zaspokajając zapotrzebowanie energetyczne nieruchomości, w obrębie której są zainstalowane.

Jeśli uznasz, że twoja przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to był strzał w dziesiątkę, możemy zaproponować Ci także sprzęgniecie jej z pompą ciepła i/oraz magazynem energii. Od 2013 roku nieprzerwanie działamy na rynku energetyki odnawialnej, dlatego możesz z nami przedyskutować inwestycję we wszystkie ekologiczne źródła ciepła i energii elektrycznej.

Instalacja fotowoltaiczna to świadomy wybór czystej, odnawialnej energii pochodzącej z promieniowania słonecznego. Skorzystaj z optymalnych warunków nasłonecznienia w swojej okolicy i wybierz idealny system fotowoltaiczny dopasowany do swoich potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

SYNTEZA OZE - logo

Darmowy prąd!

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Longi Sofar
Leapton solar
Exe solar
LG
Sharp
Sharp
Longo Sofar
Huawei
Solar edge
Astronergy
Foxess
Sunprofi
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Ekspert budowlany
akcome
sunways
Alior Bank
Santander Bank
PKO Bank
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty