Przetargi – fotowoltaika

Zwiększająca się popularność instalacji fotowoltaicznych przekłada się także na stale rosnące zapotrzebowanie na wykonawców prac projektowych oraz montażowych dla takich podmiotów, jak przedsiębiorstwa, gminy czy instytucje użyteczności publicznej.

Z uwagi na fakt, iż prowadzimy działalność na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie wziąć udział w dowolnym przetargu odbywającym się w Polsce.

Przetargi na systemy fotowoltaiczne

Każdy ogłoszony przetarg musi zawierać szczegółowe określenie zakresu prac, które ma zrealizować wykonawca, jak również terminy wykonania poszczególnych etapów prac oraz informacje na temat tego, gdzie konkretnie prace mają zostać przeprowadzone.

Wykonawca instalacji fotowoltaicznych musi także spełniać wszelkie wymogi, które zostały przedstawione w dokumentacji przetargowej przez zamawiającego.

Kryteria wyboru wykonawcy instalacji fotowoltaicznej

W przypadku przetargów z zakresu szeroko rozumianej fotowoltaiki konkretne kryteria zawsze ustalają zamawiające podmioty. W każdym jednak przypadku niezbędne jest wpłacenie wadium w określonej wysokości, co jest zasadniczym warunkiem dopuszczenia potencjalnego wykonawcy do udziału w przetargu.

Ponadto zazwyczaj należy spełniać rygorystyczne wymogi w zakresie oferowanej ceny brutto, okresu gwarancji na poszczególne komponenty systemu fotowoltaicznego czy doświadczenia zawodowego kierownika robót.

Synteza OZE – wykonawca, któremu można zaufać

Na rynku fotowoltaiki funkcjonujemy nieprzerwanie od 2013 roku. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie najlepsze jakościowo rozwiązania od renomowanych europejskich i światowych producentów.

Posiadane doświadczenie w branży, nowoczesne zaplecze techniczne oraz fachowa kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam bez problemu spełnić wymagania praktycznie każdego zamawiającego ogłaszającego przetarg na rozwiązania fotowoltaiczne, niezależnie od wielkości zamówienia czy jego złożoności. Oferujemy m in. fotowoltaikę dla firm, fotowoltaikę dla hoteli, fotowoltaikę dla rolników, czy fotowoltaikę dla spółdzielni mieszkaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu!