Fotowoltaika wielkopolskie

Produkcja energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach staje się z roku na rok coraz droższa i coraz mniej opłacalna, co skutkuje nieustannymi podwyżkami cen prądu. Aby się uniezależnić od wzrostu kosztów energii oraz znacząco zmniejszyć bieżące rachunki, warto zainwestować w wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne, produkujące zieloną energię.

Dla klientów zainteresowanych inwestycją w fotowoltaikę na terenie województwa wielkopolskiego mamy ofertę profesjonalnego montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych pochodzących wyłącznie od renomowanych, uznanych na rynku producentów. Dodatkowo dostępne są rządowe dopłaty dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne, co zwiększa opłacalność instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – wielkopolskie

W województwie wielkopolskim panują doskonałe warunki dla fotowoltaiki – średnie nasłonecznienie wynosi tu około 1100 kWh/kWp, dzięki czemu instalacje fotowoltaiczne mogą działać z wysoką efektywnością. Właściwy dobór paneli słonecznych na prąd pozwoli pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu i uzyskać duże oszczędności na rachunkach. Ekologiczna energia fotowoltaiczna jest także bezpieczna dla środowiska, gdyż powstaje bezemisyjnie!

Nieprzerwanie od 2013 roku dostarczamy naszym klientom najwyższej klasy panele, zestawy ogniw i baterie fotowoltaiczne od uznanych na rynku producentów. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej opracowujemy opierając się na faktycznych pomiarach nasłonecznienia w miejscu instalacji, dzięki czemu całość pracuje z optymalną wydajnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa wielkopolskiego!

Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.