Fotowoltaika warmińsko-mazurskie

Powtarzające się praktycznie każdego roku podwyżki cen energii elektrycznej u odbiorców końcowych wynikają ze zwiększających się kosztów produkcji prądu w elektrowniach konwencjonalnych. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala uniezależnić się od przyszłych podwyżek, a także w istotny sposób zmniejszyć wysokość rachunków za prąd – wystarczy zainstalować nowoczesne panele fotowoltaiczne.

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oferujemy profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych produkcji najlepszych światowych marek. Opłacalność instalacji PV może zostać dodatkowo zwiększona dzięki skorzystaniu z rządowego programu dopłat do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – warmińsko-mazurskie

Warunki dla fotowoltaiki w województwie warmińsko-mazurskim są bardzo dobre, ponieważ średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi w tej części Polski około 1000 kWh/kWp. W praktyce przekłada się to na wysoką wydajność instalacji fotowoltaicznych i możliwość bezproblemowego zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego domu. Energia fotowoltaiczna generowana przez właściwie dobrane panele słoneczne na prąd ma dodatkowo tę zaletę, iż jest wytwarzana bezemisyjnie, czyli w pełni bezpiecznie dla środowiska!

Od 2013 roku zajmujemy się dostarczaniem niezawodnych oraz bardzo wydajnych paneli, ogniw, zestawów i baterii fotowoltaicznych klientom instytucjonalnym i indywidualnym. Schematy instalacji fotowoltaicznych tworzymy wyłącznie w oparciu o rzeczywiste pomiary nasłonecznienia w miejscu instalacji, zapewniając w ten sposób ich optymalną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Elbląg

Zobacz szczegóły →
Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.