Fotowoltaika świętokrzyskie

Nieustanne podwyżki cen energii elektrycznej wytwarzanej przez konwencjonalne elektrownie sprawiają, iż w zatrważającym tempie rosną także rachunki za prąd u odbiorców końcowych. Możliwość zainstalowania na budynku wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych pozwala jednak w znaczącym stopniu ograniczyć wysokość ponoszonych opłat za energię, a dodatkowo uniezależnić się od praktycznie pewnych podwyżek w przyszłości.

W województwie świętokrzyskim oferujemy klientom profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych zbudowanych na bazie najwyższej klasy komponentów produkcji uznanych światowych marek. Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne może stać się jeszcze bardziej opłacalna dla osób, które skorzystają z rządowego programu dopłat do instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – świętokrzyskie

Poziom nasłonecznienia w województwie świętokrzyskim wynosi średnio około 1100 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki dla efektywnej pracy instalacji fotowoltaicznych. Odpowiedni dobór paneli słonecznych na prąd gwarantuje bezproblemowe zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego domu czy gospodarstwa rolnego, w którego obrębie taka instalacja zostanie stworzona.

Fotowoltaika to również dobra inwestycja w przyszłość naszej planety, ponieważ wytworzona energia fotowoltaiczna powstaje całkowicie bezemisyjnie. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania, tworzone na bazie paneli, baterii fotowoltaicznych i zestawów ogniw produkowanych przez renomowane marki. Schematy instalacji fotowoltaicznych tworzymy zawsze w oparciu o realny pomiar nasłonecznienia w miejscu instalacji, co gwarantuje ich optymalną wydajność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Kielce

Zobacz szczegóły →
Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.