Fotowoltaika śląskie

Wyraźny wzrost kosztów produkcji energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach przekłada się bezpośrednio na wyższe rachunki za prąd u odbiorców końcowych. Można jednak w prosty sposób uniezależnić się zarówno od podwyżek cen prądu, jak i od konieczności płacenia wysokich rachunków – wystarczy zainstalować na budynku wydajne, nowoczesne panele fotowoltaiczne.

Na obszarze województwa śląskiego zajmujemy się profesjonalnym montażem wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych opartych na komponentach produkcji najbardziej renomowanych światowych marek. Dodatkową korzyścią dla osób inwestujących w odnawialną energię z ogniw fotowoltaicznych jest możliwość skorzystania z programu dopłat do instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – śląskie

W województwie śląskim nasłonecznienie sięga średnio około 1000-1100 kWh/kWp w skali roku, co sprawia, że każda instalacja fotowoltaiczna będzie pracować z wysoką efektywnością, zaspokajając zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego. Odpowiednio dobrane panele słoneczne na prąd to również pewność, że produkowana energia fotowoltaiczna jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, jest ona bowiem wytwarzana z niewyczerpalnego źródła i w sposób bezemisyjny.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie montażu paneli, baterii i zestawów ogniw fotowoltaicznych oferujemy naszym klientom nieprzerwanie od 2013 roku. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej powstaje w oparciu o wyniki pomiarów faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu inwestycji. Korzystamy wyłącznie z urządzeń i podzespołów uznanych światowych marek, dzięki czemu klienci mają gwarancję trwałości, wydajności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa śląskiego!

Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.