Fotowoltaika pomorskie

Wysokość rachunków za prąd jest bezpośrednio zależna od kosztów produkcji energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach – a te nieustannie rosną. Wystarczy jednak zainstalować na budynku nowoczesne, wydajne panele fotowoltaiczne, aby w ogromnym stopniu zmniejszyć rachunki oraz uniezależnić się od podwyżek cen prądu w nadchodzących latach.

Na terenie województwa pomorskiego oferujemy klientom kompleksowe, profesjonalne usługi w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy na bazie podzespołów produkowanych przez najbardziej uznane światowe marki. Osoby inwestujące w ogniwa fotowoltaiczne mogą dodatkowo zyskać dzięki rządowemu programowi dotacji do instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – pomorskie

Średnie nasłonecznienie w obrębie województwa pomorskiego jest obliczane na około 1000-1100 kWh/kWp, czyli na poziomie w zupełności wystarczającym do efektywnej produkcji ekologicznej energii za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Prawidłowo dobrane panele słoneczne na prąd pozwalają zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne dowolnego gospodarstwa domowego lub rolnego. Energia fotowoltaiczna uzyskana w ten sposób jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, gdyż jest generowana bezemisyjnie!

Klientom instytucjonalnym i firmom dostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki, korzystając wyłącznie z najwyższej klasy paneli, zestawów ogniw i baterii fotowoltaicznych. Schematy instalacji fotowoltaicznych opracowujemy zawsze w oparciu skrupulatnie wykonanych pomiarów nasłonecznienia w miejscu instalacji. Przekłada się to na optymalną efektywność działania całego systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa pomorskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Sopot

Zobacz szczegóły →
Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.