Fotowoltaika podkarpackie

Produkcja energii elektrycznej w konwencjonalny sposób z roku na rok jest coraz droższa, w efekcie czego wzrastają również comiesięczne rachunki za prąd. Efektywnym sposobem na ich znaczące obniżenie oraz na uniezależnienie się od podwyżek cen prądu w przyszłości jest instalacja nowoczesnych, wydajnych paneli fotowoltaicznych.

Dla mieszkańców województwa podkarpackiego chcących zainwestować w fotowoltaikę mamy ofertę profesjonalnego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych uznanych światowych producentów. Instalacja PV może się stać jeszcze bardziej opłacalna, jeśli inwestor skorzysta z rządowej dopłaty do instalacji ogniw fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – podkarpackie

Na terenie województwa podkarpackiego panują bardzo dobre warunki dla fotowoltaiki – średni poziom nasłonecznienia wynosi w tej części kraju około 1100 kWh/kWp. W praktyce przekłada się to na możliwość zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego domu czy gospodarstwa rolnego, o ile panele słoneczne na prąd zostaną dobrane w odpowiedni sposób. Inwestycja w energię fotowoltaiczną to rozwiązanie w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ prąd jest w tym przypadku generowany bezemisyjnie!

Dostarczamy wydajnych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie instalacji paneli i inwerterów fotowoltaicznych już od 2013 roku, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń najwyższej światowej klasy. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych przygotowujemy w oparciu o skrupulatny pomiar nasłonecznienia w miejscu instalacji. Dzięki temu każde ogniwo w instalacji działa ze swą optymalną wydajnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa podkarpackiego!

Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.