Fotowoltaika mazowieckie

Regularne podwyżki cen energii elektrycznej pochodzącej z konwencjonalnych elektrowni stanowią ogromne i z roku na rok zwiększające się obciążenie dla budżetu każdego odbiorcy końcowego. Można jednak je znacząco zredukować – na rynku są dostępne wydajne, nowoczesne panele fotowoltaiczne, dzięki którym można się uniezależnić od podwyżek cen prądu i znacząco zmniejszyć bieżące rachunki.

Dla klientów zainteresowanych fotowoltaiką na terenie województwa mazowieckiego posiadamy atrakcyjną ofertę w zakresie profesjonalnego montażu systemów fotowoltaicznych renomowanych światowych marek. Możliwość skorzystania z rządowych dotacji do instalacji PV dodatkowo zwiększa opłacalność inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – mazowieckie

W województwie mazowieckim średni poziom nasłonecznienia wynosi około 1100 kWh/kWp, dzięki czemu właściwie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna będzie mieć bardzo dobre warunki do wydajnej produkcji zielonej energii. Optymalny dobór paneli słonecznych na prąd to pewność, że zapotrzebowanie energetyczne domu zostanie bez problemu pokryte, a także świetna inwestycja w przyszłość – energia fotowoltaiczna jest bowiem generowana bezemisyjnie!

Dostarczaniem najwyższej klasy paneli, ogniw, zestawów i baterii fotowoltaicznych od uznanych na rynku producentów zajmujemy się już od 2013 roku. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych, które opracowujemy dla klientów, powstają wyłącznie na bazie faktycznego pomiaru nasłonecznienia w miejscu instalacji, co przekłada się na ich optymalną efektywność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa mazowieckiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Radom

Zobacz szczegóły →

Warszawa

Zobacz szczegóły →
Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.