Fotowoltaika małopolskie

Zwiększające się koszty produkcji energii elektrycznej w konwencjonalnych elektrowniach przekładają się na znaczący i nieustanny wzrost wysokości rachunków za prąd dla odbiorcy końcowego. Istnieje jednak efektywny sposób na zredukowanie kosztów energii elektrycznej – wystarczy zainwestować w nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne, by uniezależnić się od podwyżek cen prądu oraz znacząco zmniejszyć obciążenie dla domowego lub firmowego budżetu.

Klientom z województwa małopolskiego oferujemy profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych wysokiej klasy, pochodzących wyłącznie od uznanych światowych marek. Dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne są także dostępne rządowe dotacje, co pozwala dodatkowo zwiększyć opłacalność zakupu instalacji PV.

Panele fotowoltaiczne – małopolskie

Średnie nasłonecznienie na terenie województwa małopolskiego wynosi około 1100 kWh/kWp, co gwarantuje wysoką efektywność instalacji fotowoltaicznych i bezproblemowe pokrycie zapotrzebowania energetycznego domów czy gospodarstw rolnych, w których zostaną zainstalowane odpowiednio dobrane panele słoneczne na prąd. Energia fotowoltaiczna powstaje bezemisyjnie, co jest kolejnym dobrym powodem do zainwestowania w tą technologię!

Od 2013 roku dostarczamy klientom indywidualnym i instytucjonalnym w województwie małopolskim sprawdzone oraz wydajne panele fotowoltaiczne, ogniwa i zestawy produkcji renomowanych światowych marek. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznych są przez nas przygotowywane na bazie pomiarów dokonanych w miejscu instalacji, co jest gwarancją optymalnej wydajności ogniw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa małopolskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Oświęcim

Zobacz szczegóły →

Tarnów

Zobacz szczegóły →

Nowy Sącz

Zobacz szczegóły →

Kraków

Zobacz szczegóły →
Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.