Fotowoltaika lubuskie

Nieustannie rosnące ceny energii elektrycznej produkowanej w sposób konwencjonalny stanowią jedno z poważniejszych obciążeń dla domowego lub firmowego budżetu. Istnieje jednak możliwość uniezależnienia się od tych podwyżek i redukcji wysokości rachunków za prąd poprzez instalację wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych.

Na terenie województwa lubuskiego oferujemy klientom zainteresowanym fotowoltaiką usługi w zakresie profesjonalnego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych. Są to urządzenia produkowane przez renomowane światowe marki, a opłacalność ich instalacji można dodatkowo zwiększyć korzystając z rządowego programu dopłat dla osób inwestujących w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – lubuskie

Średni poziom nasłonecznienia na terenie województwa lubuskiego wynosi około 1100 kWh/kWp, co oznacza bardzo dobre warunki dla efektywnego działania instalacji fotowoltaicznych. Właściwie dobrane panele słoneczne na prąd zapewnią zieloną energię na poziomie wystarczającym, by pokryć zapotrzebowanie energetyczne budynku mieszkalnego czy gospodarstwa rolnego. Energia fotowoltaiczna to również inwestycja w ekologię, ponieważ jest generowana bezemisyjnie!

Już od 2013 roku zajmujemy się dostarczaniem klientom instytucjonalnym oraz indywidualnym wysokiej klasy zestawów ogniw, paneli i baterii fotowoltaicznych od uznanych światowych producentów. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej jest przez nas przygotowywany na bazie pomiarów faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji, co przekłada się na optymalną efektywność działania systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa lubuskiego!

Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.