Fotowoltaika lubelskie

Ceny energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł konwencjonalnych nieustannie idą w górę, w efekcie czego domowy lub firmowy budżet staje się coraz bardziej obciążony. Można jednak temu zaradzić inwestując w ekologiczne, nowoczesne panele fotowoltaiczne. Pozwala to nie tylko znacząco zmniejszyć wysokość rachunków za prąd, ale także stać się niezależnym od nadchodzących w przyszłości podwyżek cen prądu.

Osoby i firmy zainteresowane inwestycją w fotowoltaikę na terenie województwa lubelskiego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w dziedzinie profesjonalnego montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych od uznanych na rynku producentów. Instalacja PV może stać się jeszcze bardziej opłacalna dla osób, które skorzystają z opcji uzyskania rządowej dopłaty do zakupu ogniw fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – lubelskie

W województwie lubelskim panują doskonałe warunki dla fotowoltaiki, gdyż średni poziom nasłonecznienia wynosi w tym regionie nawet do 1200 kWh/kWp. Dzięki temu energia fotowoltaiczna generowana przez właściwie dobrane panele słoneczne na prąd pozwoli pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu, znacząco obniżając miesięczne koszty eksploatacyjne.

Od 2013 roku oferujemy klientom indywidualnym i firmom tylko sprawdzone rozwiązania w zakresie fotowoltaiki. Panele, zestawy ogniw i baterie fotowoltaiczne pochodzą od najlepszych producentów na rynku, a schematy instalacji fotowoltaicznych zawsze opracowujemy indywidualnie, bazując na pomiarach poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa lubelskiego!

Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.