Fotowoltaika kujawsko-pomorskie

Energia elektryczna produkowana w konwencjonalnych elektrowniach staje się z roku na rok coraz droższa, co przekłada się na rosnące obciążenie domowego czy firmowego budżetu. Dostępne na rynku wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne pozwalają jednak w bardzo dużym stopniu zredukować rachunki za prąd i uniezależnić się od podwyżek cen prądu w przyszłości.

Klientom zainteresowanym fotowoltaiką na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oferujemy profesjonalne usługi w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych renomowanych europejskich i światowych producentów. Opłacalność instalacji PV można dodatkowo zwiększyć dzięki skorzystaniu z dostępnych rządowych dopłat do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne – kujawsko-pomorskie

Praktycznie całe województwo kujawsko-pomorskie ma dobre warunki dla instalacji fotowoltaicznych, ponieważ średni poziom nasłonecznienia wynosi ponad 1000 kWh/kWp. Oznacza to, że odpowiednio dobrane panele słoneczne na prąd pokryją zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego, w którym zostaną zainstalowane. Energia fotowoltaiczna to doskonała inwestycja w przyszłość, gdyż powstaje w sposób całkowicie ekologiczny!

Nasza oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którym od 2013 roku dostarczamy najwyższej klasy panele, ogniwa, zestawy i baterie fotowoltaiczne. Schematy instalacji fotowoltaicznych w każdym przypadku opracowujemy na bazie przeprowadzonych pomiarów nasłonecznienia w miejscu inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Włocławek

Zobacz szczegóły →

Grudziądz

Zobacz szczegóły →

Toruń

Zobacz szczegóły →

Bydgoszcz

Zobacz szczegóły →
Synteza OZE - slogan

Zobacz naszą ofertę:

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Darmowy prąd!

Fotowoltaika - certyfikaty

Praktycznie cała Polska ma dobre warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Zobacz też jak rośnie liczba instalacji PV w Polsce:

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.