Projekty instalacji fotowoltaicznych

Indywidualne projekty instalacji fotowoltaicznych 

Wszystkie opracowywane przez nas projekty instalacji fotowoltaicznych powstają na potrzeby konkretnego klienta i uwzględniają indywidualne uwarunkowania terenowe i techniczne miejsca instalacji. Podczas prac zawsze zwracamy szczególną uwagę na rodzaj, kąt nachylenia oraz wymiary dachu, a także na ekspozycję danej powierzchni na promieniowanie słoneczne. W przypadku instalacji gruntowych bierzemy pod uwagę, jaka powierzchnia jest przeznaczona pod panele fotowoltaiczne.

Jak przygotowujemy projekty instalacji fotowoltaicznych – etapy

W oparciu o dane zebrane w miejscu instalacji oraz o dokonane pomiary przygotowujemy indywidualny projekt. Proces ten można podzielić na następujące etapy:

  • dobór mocy instalacji do potrzeb na bazie bieżącego poziomu zużycia energii elektrycznej, (zużycie energii według danych od dystrybutora)
  • rozplanowanie instalacji z uwzględnieniem warunków terenowych (unikanie strefy zacienienia) oraz zaplanowanie rozmieszczenia niezbędnych przewodów oraz osprzętu,
  • obliczenie uzysku energii wytworzonej przez zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. 

Synteza OZE – profesjonalizm i konkurencyjne ceny

Od 2013 roku dostarczamy klientom na terenie całej Polski rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, oparte na najwyższej klasy komponentach od renomowanych światowych producentów. Dysponujemy fachową kadrą, wieloletnim doświadczeniem praktycznym, a oferowane przez nas ceny są zawsze kalkulowane tak, by były atrakcyjne i konkurencyjne.

Zapraszamy do kontaktu!