Montaż fotowoltaiki

Kompleksowy montaż fotowoltaiki

W każdym przypadku świadczymy usługi w sposób kompleksowy i z pełną dbałością o nawet najdrobniejsze detale. Prace rozpoczynamy od opracowania projektu instalacji fotowoltaicznej na bazie faktycznych pomiarów nasłonecznienia w miejscu instalacji. Po przyjęciu projektu do realizacji dostarczamy na miejsce wszystkie niezbędne komponenty i osprzęt, a nasi fachowcy wykonują konieczne prace oraz przyłączają gotowy system do sieci.

Zapewniamy montaż systemów fotowoltaicznych dowolnego rodzaju

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanym specjalistom jesteśmy w stanie wykonać instalację fotowoltaiczną dowolnego typu i w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Oferujemy montaż systemów fotowoltaicznych w systemie on-grid zarówno na dachach budynków jak również  na gruncie.

Synteza OZE – konkurencyjne ceny i najwyższej klasy sprzęt

W ofercie posiadamy wyłącznie sprzęt pochodzący od uznanych, renomowanych światowych producentów, co jest gwarancją jego bezproblemowego montażu oraz bezawaryjnej pracy. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjne, konkurencyjne ceny wraz z fachowym doradztwem w zakresie fotowoltaiki i pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy do kontaktu!