Szkolenia fotowoltaika

Jako dostawca skutecznych, sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i fotowoltaiki funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 2013 roku. Zdobyte w tym okresie doświadczenie w połączeniu z fachową wiedzą praktyczną chcemy przekazywać dalej, organizując specjalistyczne szkolenia dla osób zainteresowanych poszerzaniem swoich kompetencji zawodowych.

Kursy dla instalatorów PV

Prowadzone przez naszych specjalistów szkolenia z fotowoltaiki dla instalatorów obejmują pełne spektrum zagadnień związanych z montażem systemów PV zarówno w zakresie teorii, jak i praktyki. Ukończenie szkolenia fotowoltaicznego w jednostce szkoleniowej posiadającej akredytację pozwala przystąpić do egzaminu w UDT (Urząd Dozoru Technicznego) i uzyskać certyfikat instalatora OZE.

Oferujemy zarówno szkolenia czysto teoretyczne, jak i warsztaty praktyczne. Możliwe jest również przeprowadzenie szkolenia mieszanego, w trakcie którego najpierw uczestnicy poznają niezbędną teorię, a następnie stosują zdobytą wcześniej wiedzę w praktyce.

Szkolenia dla instruktorów PV

Oferujemy także szkolenia z fotowoltaiki dla instruktorów, z którymi pracujemy nad efektywnymi metodami przekazywania wiedzy oraz zapoznajemy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w branży fotowoltaicznej. Dzięki temu uczestnicy szkoleń instruktorskich zyskują pewność, że posiadaną najlepszą dostępną wiedzę dotyczącą PV.

Na naszych kursach dla instalatorów oraz instruktorów dowiesz się między innymi:

  • jak działają nowoczesne ogniwa fotowoltaiczne,
  • jakie są zasady właściwego projektowania instalacji fotowoltaicznych,
  • jak zawrzeć umowę z zakładem energetycznym,
  • czym różnią się od siebie instalacje on-grid i off-grid oraz w jakich warunkach każda z nich opłaca się najbardziej,
  • w jaki sposób dokonać nastaw falownika, by system PV działał z optymalną wydajnością,
  • jak dobierać elementy instalacji,
  • jakie są zasady bezpieczeństwa obowiązujące w branży fotowoltaicznej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej!