Pompy ciepła Zachodniopomorskie

Zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła? To doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowo budowanego domu, jak i dla posesji starej, zasiedziałej od lat. W pierwszym przypadku warto pomyśleć o równoczesnym zakupie instalacji PV i pompy ciepła, które będą ze sobą współpracowały (fotowoltaika produkuje energię elektryczną z energii promieniowania słonecznego, a pompa ciepła wykorzystuje ją do podgrzewania ciepłej wody użytkowej), dając możliwość uzyskania maksymalnej niezależności energetycznej. Instalując pompę ciepła dla nowo budowanego domu możesz liczyć na dofinansowanie z lokalnych programów wsparcia, programu „Czyste Powietrze” albo z nowego programu „Moje Ciepło”. W drugim przypadku także nie należy obawiać się kosztów inwestycji, bo można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Pompa ciepła to najbardziej ekonomiczne źródło ciepła, dzięki któremu możemy tanio i efektywnie ogrzać dom i ciepłą wodę użytkową, nie szkodząc przy tym środowisku naturalnemu.

Instalacja pompy ciepła – Zachodniopomorskie

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów z Zachodniopomorskiego, oferujemy sprzedaż i montaż systemów PV oraz instalację pomp ciepła. Pomagamy dokonać trafnego wyboru modelu pompy, podjąć decyzję co do jego ewentualnego sprzęgnięcia z systemem PV oraz uzyskać dofinansowanie na taką inwestycję. Przy połączeniu pompy ciepła z fotowoltaiką okres zwrotu z inwestycji jest najbardziej korzystny i szacowany jest na 8 do 10 lat. Żywotność pomp ciepła to ok. 25 – 30 lat.

Jeśli zdecydujesz się na zakup pompy ciepła i skorzystanie z nowego programu „Moje Ciepło”, w zależności od rodzaju zastosowanej pompy ciepła otrzymasz dofinansowanie w kwocie:

  • w przypadku powietrznej pompy ciepła – do 7.000 PLN
  • w przypadku gruntowej pompy ciepła – do 21.000 PLN

Pompa ciepła to oszczędny, bezobsługowy, bezpieczny i ekologiczny sposób ogrzania domu i ciepłej wody użytkowej.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty