Pompy ciepła Wielkopolskie

Pompy ciepła to ogrzewanie przyszłości! To urządzenia oszczędne, bezobsługowe, bezpieczne, czyste i ekologiczne. Trudno wyobrazić sobie bardziej ekonomiczne i komfortowe w użytkowaniu urządzenie grzewcze, którego funkcjonowanie nie wymaga uruchomienia procesu spalania paliw naturalnych (węgiel kamienny czy brunatny, biomasa, gaz ziemny) czy sztucznych (koks, olej opałowy). Jeśli dodatkowo połączymy pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, możemy uzyskać maksymalną niezależność energetyczną oraz w 100% zaspokoić zapotrzebowanie posesji na ciepło. Ponadto instalacja nowoczesnej pompy ciepła (także wraz z systemem PV) na etapie budowy domu pozwala spełnić wymogi, obowiązkowego dla nowo powstających budynków, standardu WT 2021.

Instalacja pompy ciepła możliwa jest także dla zasiedziałego już budynku. W takim przypadku można skorzystać z odliczenia podatkowego zwanego ulgą termomodernizacyjną.

Instalacja pompy ciepła – Wielkopolskie

Instalację nowoczesnej pompy ciepła w Wielkopolskiem warto zlecić firmie Synteza OZE. Działamy w branży energetyki odnawialnej nieprzerwanie od 2013 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych wraz z magazynami energii oraz pomp ciepła dla klientów na terenie całej Polski. Świadomi faktu, że mimo zmian w sposobie rozliczeń wprowadzonych w 2022 roku wraz z nowelizacją Ustawy o OZE (net-metering → net-biling), połączenie pompa ciepła + instalacja PV wciąż jest opłacalne, podpowiadamy naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania energetyczne oraz pomagamy przejść cały proces inwestycyjny aż po uzyskanie optymalnego dofinansowania. Liczne możliwości dofinasowania – od znanego już dobrze programu „Czyste Powietrze”, po nowo powstały program „Moje Ciepło” –  sprawiają, że koszty inwestycji można znacząco obniżyć.

Przy połączeniu pompy ciepła z fotowoltaiką okres zwrotu z inwestycji jest najbardziej korzystny i szacowany jest na 8 do 10 lat. Żywotność pomp ciepła to ok. 25 – 30 lat. Przez ten czas nie będziesz musiał martwić się nieustannym wzrostem cen paliw.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty