Pompy ciepła Warmińsko-mazurskie

Pompa ciepła to komfortowe urządzenie grzewcze dla Twojego domu, dzięki któremu zminimalizujesz koszty ogrzewania budynku i wody użytkowej. Najekonomiczniej jest sprzęgnąć najwyższej jakości pompę ciepła z przydomową instalacją fotowoltaiczną – fotowoltaika produkuje energię elektryczną z energii promieniowania słonecznego, a pompa ciepła wykorzystuje ją do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie maksymalnej niezależności cieplnej i energetycznej.

W Warmińsko-Mazurskiem panują bardzo dogodne warunki do wytwarzania energii fotowoltaicznej, dlatego warto rozpatrzyć równoczesny zakup pompy ciepła i sytemu PV. Przy połączeniu pompy ciepła z fotowoltaiką okres zwrotu z inwestycji jest najbardziej korzystny i szacowany jest na 8 do 10 lat. W przypadku zakupu samej pompy okres zwrotu jest porównywalny, ale korzyści dla domowego budżetu – zdecydowanie mniejsze. Żywotność pompy ciepła to ok. 25 – 30 lat. W tym czasie nie martwisz się ewentualnym wzrostem domowych rachunków.

Instalacja pompy ciepła – Warmińsko-Mazurskie

Instalację pompy ciepła w Warmińsko-Mazurskiem warto powierzyć naszej firmie. Działamy na rynku energetyki odnawialnej od 2013 roku. Sprawnie przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces inwestycyjny – zarówno w przypadku zakupu samej pompy ciepła, jak i równoczesnego zakupu pompy i paneli fotowoltaicznych.

Pompa ciepła to duży jednorazowy wydatek, który można obniżyć pozyskując dofinansowanie z:

  • lokalnych programów wsparcia
  • programu „Czyste Powietrze”
  • programu „Moje Ciepło”

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z Programu „Moje Ciepło” możesz liczyć na:

  • maksymalnie 7.000 PLN w przypadku powietrznej pompy ciepła
  • maksymalnie 21.000 PLN w przypadku gruntowej pompy ciepła

Decydując się na termomodernizację istniejącego już budynku, możesz skorzystać z odliczenia podatkowego zwanego ulgą termomodernizacyjną.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty