Pompy ciepła Świętokrzyskie

Na pompę ciepła warto zdecydować się zarówno, kiedy dopiero projektujesz swój nowy dom, jak i w ramach termomodernizacji starego budynku. W pierwszym przypadku możesz liczyć na dofinasowanie  z lokalnych programów wsparcia albo z programów „Czyste Powietrze” bądź  „Moje Ciepło”. W przypadku drugim, przysługuje Ci ulga termomodernizacyjna na dotychczas obowiązujących zasadach.

Nie obawiaj się: zarówno sama pompa ciepła jak i połączenie pompa ciepła + instalacja PV są wciąż bardzo opłacalne. Mimo zmian w sposobie rozliczeń wprowadzonych wraz z nowelizacją Ustawy o OZE (net-metering → net-biling) połączenie takie daje możliwość uzyskania maksymalnej niezależności energetycznej i gwarantuje najbardziej korzystny okres zwrotu inwestycji, szacowany na 8 do 10 lat. Ponadto pompa ciepła sprzęgnięta z systemem PV to jedna z najskuteczniejszych metod uzyskania 100% autokonsumpcji, która premiowana jest w nowej Ustawie o OZE i pomaga osiągnąć najwyższą opłacalność przydomowej instalacji PV.

Instalacja pompy ciepła – Świętokrzyskie

Inwestorom ze Świętokrzyskiego pomagamy w przejściu całego procesu inwestycyjnego, włącznie z uzyskaniem dofinansowania. Na rynku ekologicznej energii funkcjonujemy od 2013 roku, dostarczając naszym Klientom sprawdzone rozwiązania w dziedzinie instalacji fotowoltaiki oraz nowoczesnych pomp ciepła. Żywotność takich pomp to ok. 25 – 30 lat. Przez ten czas nie trzeba martwić się nieustannym wzrostem cen paliw. Nowoczesne urządzenie grzewcze, w które zainwestujesz przyczyni się do redukcji smogu (pompa ciepła jest zeroemisyjna) i zmniejszenia zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Instalacja pompy ciepła to duży jednorazowy wydatek, który dla domu jednorodzinnego o powierzchni do 200 m2 szacuje się na 30-40 tysięcy PLN. Koszty te można obniżyć dzięki dofinansowaniu. Najnowszy program „Moje Ciepło” przewiduje maksymalnie 7.000 PLN w przypadku powietrznej pompy ciepła i 21.000 PLN w przypadku pompy gruntowej.

Zdecyduj się na pompę ciepła. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy inwestycji, w tym bezpłatną kalkulację i doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu korzystnego dofinansowania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty