Pompy ciepła Podkarpackie

Pompa ciepła to jeden z najlepszych sposobów ogrzewania domu: ekonomiczny, ekologiczny, niemal bezobsługowy i dający możliwość uzyskania znacznych oszczędności w domowym budżecie. Nieustający wzrost cen paliw sprawia, że zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami energetycznymi jest coraz większe, a pompa ciepła pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o połowę w stosunku do spalania gazu lub oleju opałowego. Koszt inwestycji w pompę zwraca się po ok. 7-10 latach użytkowania. Najekonomiczniej jest sprzęgnąć najwyższej jakości pompę ciepła z przydomową instalacją fotowoltaiczną – fotowoltaika produkuje energię elektryczną z energii promieniowania słonecznego, a pompa ciepła wykorzystuje ją do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie maksymalnej niezależności energetycznej.

Aby zmniejszyć koszty inwestycji w pompę ciepła można skorzystać z dofinansowania w ramach lokalnych programów wsparcia albo w ramach nowego programu „Moje Ciepło”.

Instalacja pompy ciepła – Podkarpackie

Inwestorom z Podkarpackiego oferujemy przeprowadzenie przez cały proces inwestycyjny: od wyboru modelu pompy ciepła adekwatnego do potrzeb posesji, po uzyskanie dofinansowania z dostępnych źródeł, w tym z programu „Moje Ciepło”. W ramach programu „Moje Ciepło” dotacja wynosić ma do 30% kosztów kwalifikowanych w zależności od rodzaju zastosowanej pompy ciepła:

  • w przypadku powietrznej pompy ciepła będzie to maksymalnie 7.000 PLN
  • w przypadku gruntowej pompy ciepła będzie to maksymalnie 21.000 PLN

Z wsparcia finansowego w ramach programu „Moje Ciepło” skorzystają wyłącznie właściciele nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Jeśli zamierzasz zainstalować pompę ciepła w ramach termomodernizacji starego domu, możesz skorzystać z tzw. ulgi termomodernizacyjnej na dotychczas obowiązujących zasadach.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Oprócz pomp ciepła oferujemy też:

Fotowoltaika podkarpackie

Fotowoltaika podkarpackie

Zobacz więcej

Magazyny energii Podkarpackie

Magazyny energii Podkarpackie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty