Pompy ciepła Łódzkie

Inwestycja w nowoczesną pompę ciepła to inwestycja w ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania paliw naturalnych czy sztucznych. Pompę ciepła warto sprzęgnąć z instalacją fotowoltaiczną (fotowoltaika produkuje energię elektryczną z energii promieniowania słonecznego, a pompa ciepła wykorzystuje ją do podgrzewania ciepłej wody użytkowej). System taki daje maksymalną niezależność cieplną i energetyczną oraz pozwala przestać się martwić o stale rosnące ceny prądu oraz paliw kopalnych.

Pompa ciepła to duży jednorazowy wydatek, który można obniżyć pozyskując dofinansowanie z:

  • lokalnych programów wsparcia
  • programu „Czyste Powietrze”
  • programu „Moje Ciepło”

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z Programu „Moje Ciepło” możesz liczyć na:

  • maksymalnie 7.000 PLN w przypadku powietrznej pompy ciepła
  • maksymalnie 21.000 PLN w przypadku gruntowej pompy ciepła

Możesz także dokonać termomodernizacji istniejącego już budynku, korzystając z odliczenia podatkowego zwanego ulgą termomodernizacyjną.

Instalacja pompy ciepła – Łódzkie

Instalację pompy ciepła w Łódzkiem warto powierzyć naszej firmie. Działamy na rynku energetyki odnawialnej nieprzerwanie od 2013 roku, z zdobyte doświadczenie pozwala nam na przeprowadzanie inwestorów przez cały proces zakupu oraz instalacji pompy i/lub fotowoltaiki. Pomagamy też w uzyskaniu optymalnego dofinansowania.

Jeśli równocześnie zainwestujesz w pompę ciepła oraz fotowoltaikę, okres zwrotu z inwestycji będzie najbardziej korzystny i wyniesie od 8 do 10 lat. Okres zwrotu inwestycji w samą pompę ciepła jest porównywalny, ale długoterminowe korzyści ekonomiczne dla domowego budżetu – nieporównywalnie mniejsze. Żywotność pompy ciepła to ok. 20 – 25 lat, żywotność instalacji PV jest jeszcze dłuższa. W tym czasie nie martwisz się ewentualnym wzrostem domowych rachunków i wydatnie przyczyniasz się do ochrony zasobów środowiska naturalnego.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty