Pompy ciepła Kujawsko-pomorskie

Inwestycja w pompę ciepła jest ekonomiczna i ekologiczna. Pozwala na ogrzewanie wody użytkowej i całego domu. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną daje możliwość uzyskania maksymalnej niezależności energetycznej oraz jest w stanie w 100% zaspokoić zapotrzebowanie posesji na ciepło. Instalacja nowoczesnej pompy ciepła na etapie budowy domu pozwala spełnić wymogi, obowiązkowego dla nowo powstających budynków, standardu WT 2021, a instalacja podczas remontu daje gwarancję skutecznej termomodernizacji budynku.

Pompa ciepła to duży jednorazowy wydatek, który można obniżyć pozyskując dofinansowanie z:

  • lokalnych programów wsparcia
  • programu „Czyste Powietrze”
  • programu „Moje Ciepło”

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z Programu „Moje Ciepło” możesz liczyć na:

  • maksymalnie 7.000 PLN w przypadku powietrznej pompy ciepła
  • maksymalnie 21.000 PLN w przypadku gruntowej pompy ciepła

Decydując się na termomodernizację istniejącego już budynku, możesz skorzystać z odliczenia podatkowego zwanego ulgą termomodernizacyjną.

Instalacja pompy ciepła – Kujawsko-Pomorskie

Instalację pompy ciepła w Kujawsko-Pomorskiem warto zlecić firmie Synteza OZE. Działamy na rynku energetyki odnawialnej nieprzerwanie od 2013 roku, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na przeprowadzanie Klientów przez cały proces inwestycyjny, od wyboru konkretnego modelu pompy, po prawidłowe wypełnienie dokumentów niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

Pompę ciepła warto sprzęgnąć z przydomową fotowoltaiką (system PV produkuje energię elektryczną z energii promieniowania słonecznego, a pompa ciepła wykorzystuje ją do podgrzewania ciepłej wody użytkowej). Takie rozwiązanie jest dla domowego budżetu maksymalnie ekonomiczne. Okres zwrotu w pompę ciepła lub pompę ciepła wraz z instalacją PV to ok. 8-10 lat. Żywotność pompy ciepła to ok. 20 – 25 lat, żywotność instalacji PV jest jeszcze dłuższa. W tym czasie nie martwisz się ewentualnym wzrostem domowych rachunków i wydatnie przyczyniasz się do ochrony zasobów środowiska naturalnego.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty