Pompy ciepła Dolnośląskie

Decydując się na zakup nowoczesnej pompy ciepła dla nowo budowanego domu gwarantujesz sobie spełnienie wymogów obowiązkowego standardu WT 2021. Jeśli dodatkowo od razu sprzęgniesz pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, możesz uzyskać maksymalną niezależność energetyczną oraz w 100% zaspokoić zapotrzebowanie posesji na ciepło. Aby zmniejszyć koszty inwestycji w pompę ciepła można skorzystać z dofinansowania w ramach lokalnych programów wsparcia, ze znanego już dobrze programu „Czyste Powietrze albo nowego programu „Moje Ciepło”. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z Programu „Moje Ciepło”, można liczyć na:

  • maksymalnie 7.000 PLN w przypadku powietrznej pompy ciepła
  • maksymalnie 21.000 PLN w przypadku gruntowej pompy ciepła

Pompa ciepła jest równie ekonomicznym rozwiązaniem, kiedy dokonujesz termomodernizacji starego domu – w takim przypadku możesz skorzystać z odliczenia podatkowego zwanego ulgą termomodernizacyjną.

Instalacja pompy ciepła – Dolnośląskie

Instalację pompy ciepła w Dolnośląskiem warto zlecić firmie Synteza OZE. Działamy w branży energetyki odnawialnej nieprzerwanie od 2013 roku, zajmując się doradztwem oraz sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych wraz z magazynami energii oraz pomp ciepła dla klientów na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami – porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty. Staniesz się właścicielem ekologicznego systemu grzewczego, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak smogu (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pozwala też na zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne. Oraz, co oczywiste, na radykalne zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku i wody użytkowej.

Szukasz nowoczesnych, wysokiej klasy pomp ciepła? Dobrze trafiłeś. Oferowane przez nas produkty renomowanych firm z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Nasi partnerzy

Pompy ciepła w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2

Przygotowanie optymalnego rozwiązania technicznego dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3

Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4

Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

SYNTEZA OZE - logo

Tanie ogrzewanie!

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Ekologia

Będziesz mieć ekologiczny system grzewczy, do pracy którego nie potrzebujesz bezpośredniego spalania ani paliw naturalnych, ani sztucznych. Pompa ciepła jest zeroemisyjna, co oznacza brak SMOGU (redukcja szkodliwych gazów i pyłów). Pompa ciepła to wymierna ochrona środowiska poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na paliwa kopalne.

Ekonomia

Pompa ciepła nie wymaga budowy kominów czy dodatkowego miejsca na opał. Dzięki niej zyskujesz niezależność od dostawców paliw, a długa żywotność urządzenia gwarantuje Ci wieloletnie funkcjonowanie w trybie oszczędnego zużycia energii oraz znaczącą redukcję rachunków za ogrzewanie domu i wody użytkowej.

Eksploatacja

Nowoczesna pompa ciepła to system bezobsługowy, bezawaryjny i w pełni automatyczny. To także możliwość współpracy z systemami BMS, duża liczba przydatnych funkcji oraz szybka reakcja urządzenia na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Nasze certyfikaty