Magazyny energii Zachodniopomorskie

Magazyn energii do fotowoltaiki to nic innego jak akumulatory pozwalające na gromadzenie nadwyżek energii produkowanej przez systemy PV w celu zużytkowania jej na potrzeby własne zarówno na bieżąco, jak i w okresach zwiększonego zapotrzebowania na prąd. Sensowność zakupu przydomowego magazynu energii można uzasadnić także, przywołując takie argumenty jak:

  • Maksymalna autokonsumpcja, możliwa dzięki zastosowaniu akumulatora do fotowoltaiki,  jest jednym z warunków opłacalności instalacji fotowoltaicznej po wprowadzeniu zmian w rozliczeniach zakładów energetycznych z prosumentami (net-metering → net-biling).
  • Przydomowy magazyn energii tworzy wraz z przydomową instalacją PV system, który będzie premiowany przez kolejną edycję Programu „Mój Prąd”.
  • Im większa liczba magazynów energii do fotowoltaiki na danym terenie, tym lepiej dla operatorów sieci energetycznej, ponieważ w okresach wzmożonej produkcji energii przez systemy PV znaczna jej część trafi do prywatnych magazynów, nie dopuszczając tym samym do przeciążenia publicznej sieci.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Zachodniopomorskie

Naszym Klientom z Zachodniopomorskiego, którzy są już właścicielami przydomowych instalacji fotowoltaicznych albo właśnie przymierzają się do takiej inwestycji, oferujemy także magazyny energii do fotowoltaiki, które dają użytkownikom dużą stabilność energetyczną, czyli pozwalają na unikanie powszechnych zjawisk, takich jak nagłe wzrosty i spadki obciążenia w sieci energetycznej oraz gwarantują spełnienie zaleceń wynikających z nowelizacji Ustawy o OZE i uzyskanie wyższego dofinansowania z Programu „Mój Prąd”.

Działając w sektorze energetyki odnawialnej nieprzerwanie od 2013 roku, gwarantujemy naszym Klientom rzeczowe doradztwo, najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne i nowoczesne, dopasowane do nich magazyny energii oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Osoby inwestujące w przydomowe elektrownie fotowoltaiczne na terenie Zachodniopomorskiego mogą mieć pewność, że perfekcyjnie zaprojektowany i starannie zainstalowany system PV z dobrze dobranym magazynem energii całkowicie zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne każdej posesji.

Zapoznaj się naszą ofertą akumulatorów do magazynowania energii z fotowoltaiki!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika zachodniopomorskie

Fotowoltaika zachodniopomorskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Zachodniopomorskie

Pompy ciepła Zachodniopomorskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty