Magazyny energii Wielkopolskie

W Wielkopolskiem panują doskonałe warunki dla fotowoltaiki, nic więc dziwnego, że liczba inwestycji w systemy PV na tym terenie nie maleje. Nowelizacja Ustawy o OZE zmieniła system rozliczeń między prosumentami, a zakładami energetycznymi (net-metering → net-biling), ale nie zmieniła podejścia inwestorów do fotowoltaiki: wciąż jest to inwestycja opłacalna, dająca możliwość uzyskania maksymalnej niezależności energetycznej. Można ją osiągnąć dzięki połączeniu przydomowej instalacji PV z akumulatorami do magazynowania energii z fotowoltaiki. Akumulatory takie, zwane magazynami energii, umożliwiają wzrost autokonsumpcji wytworzonej energii elektrycznej oraz zwiększenie poziomu efektywności energetycznej, co jest premiowane zarówno przez Ustawę o OZE, jak i kolejną edycję Programu „Mój Prąd”.

Duża liczba magazynów energii w okolicy to także mniejsze przeciążenie publicznej sieci energetycznej, ponieważ w okresach wzmożonej produkcji energii z fotowoltaiki znaczna jej część trafi właśnie do prywatnych magazynów.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Wielkopolskie

Firma Synteza OZE oferuje swoim Klientom magazyny energii do fotowoltaiki, które dają użytkownikom dużą stabilność energetyczną, czyli pozwalają na unikanie powszechnych zjawisk, takich jak nagłe wzrosty i spadki obciążenia w sieci energetycznej oraz gwarantują spełnienie zaleceń wynikających z nowelizacji Ustawy o OZE.

Działamy w branży energetyki odnawialnej od 2013 roku, a zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować Klientom z Wielkopolskiego oraz innych części kraju perfekcyjnie zaprojektowane i starannie zainstalowane systemy PV z dobrze dobranymi magazynami energii. Układ taki całkowicie zaspokaja zapotrzebowanie energetyczne każdej posesji. Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna z przydomowym magazynem energii to wiele lat finansowego bezpieczeństwa i brak obaw związanych ze stale rosnącymi cenami energii elektrycznej.

Zapoznaj się naszą ofertą akumulatorów do magazynowania energii z fotowoltaiki!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika wielkopolskie

Fotowoltaika wielkopolskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Wielkopolskie

Pompy ciepła Wielkopolskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty