Magazyny energii Warmińsko-Mazurskie

Zgodnie z informacjami dotyczącymi kolejne edycji Programu „Mój Prąd”, na większe dotacje będą mogli liczyć inwestorzy, którzy postawią na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z dodatkowym elementem umożliwiającym wzrost autokonsumpcji wytworzonej energii elektrycznej oraz zwiększenie poziomu efektywności energetycznej – czyli właśnie magazynem energii. Autokonsumpcja oraz moc instalacji adekwatna do potrzeb posesji to także gwarancja maksymalnej opłacalności instalacji fotowoltaicznej w sytuacji wchodzących właśnie w życie zmian w rozliczeniach prosumentów z zakładani energetycznym (net-metering → net-biling).

Dlatego właśnie naszym Klientom oferujemy zarówno najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne, jak i nowoczesne, dopasowane do nich magazyny energii. To kompleksowe rozwiązanie kompatybilne z nowymi przepisami i przynoszące wymierne zyski wszystkim właścicielom przydomowych elektrowni PV.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Warmińsko-Mazurskie

W Warmińsko-Mazurskiem panują bardzo dogodne warunki do wytwarzania energii fotowoltaicznej. Warto wykorzystać ten fakt i zainwestować we własny zestaw ogniw PV oraz dopasowane do nich akumulatory do magazynowania energii z fotowoltaiki. Duże uzyski energii elektrycznej z przydomowej elektrowni fotowoltaicznej motywują do zakupu magazynów energii i przechowywania jej z myślą o okresach niedoboru. Ale to nie jedyny powód: im większa liczba magazynów energii PV na danym terenie, tym lepiej dla operatorów sieci energetycznej, ponieważ w okresach wzmożonej produkcji energii z fotowoltaiki znaczna jej część trafi do prywatnych magazynów, nie dopuszczając tym samym do przeciążenia publicznej sieci.

Firma Synteza OZE działa w sektorze energetyki odnawialnej nieprzerwanie od 2013 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła dla klientów na terenie całej Polski.

Zapoznaj się naszą ofertą akumulatorów do magazynowania energii z fotowoltaiki!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika warmińsko-mazurskie

Fotowoltaika warmińsko-mazurskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Warmińsko-mazurskie

Pompy ciepła Warmińsko-mazurskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty