Magazyny energii Śląskie

Magazyn energii do fotowoltaiki to jeden z warunków uzyskania całkowitej samowystarczalności energetycznej, która premiowana jest przez nowelizację Ustawy o OZE. Zmiana sposobu rozliczeń z net-meteringu na net-billing może być mniej dotkliwa, jeśli postawimy na zwiększanie autokonsumpcji wytwarzanej energii elektrycznej i maksymalne dopasowanie rozmiaru instalacji PV do zapotrzebowania naszej posesji na prąd. Jednocześnie w ramach kolejnej edycji Programu „Mój Prąd” kwota dotacji uzależniona będzie od zakresu inwestycji przedstawionego we wniosku o dofinansowanie. Premiowany będzie zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z dodatkowym elementem umożliwiającym wzrost autokonsumpcji wytworzonej energii elektrycznej oraz zwiększenie poziomu efektywności energetycznej – czyli z magazynem energii.

Naszym Klientom oferujemy zarówno najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne, jak i nowoczesne, dopasowane do nich magazyny energii. To kompleksowe rozwiązanie kompatybilne z nowymi przepisami i przynoszące wymierne zyski wszystkim właścicielom przydomowych elektrowni PV.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Śląskie

Śląskie należy też do rejonów o najbardziej zanieczyszczony powietrzu, dlatego zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami energetycznymi jest tu bardzo duże. Wszystkim naszym Klientom z województwa śląskiego oferujemy magazyny energii do fotowoltaiki, które dają użytkownikom dużą stabilność energetyczną, czyli pozwalają na unikanie powszechnych zjawisk, takich jak nagłe wzrosty i spadki obciążenia w sieci energetycznej. Duża liczba magazynów energii PV na danym terenie to także rozwiązanie korzystne dla operatorów sieci energetycznej, ponieważ w okresach wzmożonej produkcji energii z fotowoltaiki znaczna jej część trafi do prywatnych magazynów, nie dopuszczając tym samym do przeciążenia publicznej sieci.

Zapoznaj się naszą ofertą akumulatorów do magazynowania energii z fotowoltaiki i nie rezygnuj z własnego systemu PV tylko dlatego, że zmienił się system rozliczeń!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika śląskie

Fotowoltaika śląskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Śląskie

Pompy ciepła Śląskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty