Magazyny energii Pomorskie

Akumulator do magazynowania energii z fotowoltaiki określany jest mianem domowego magazynu energii. Dlaczego warto zakupić to urządzenie?

  • Kolejna edycja Programu „Mój Prąd” będzie premiowała zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z dodatkowym elementem umożliwiającym wzrost autokonsumpcji wytworzonej energii elektrycznej oraz zwiększenie poziomu efektywności energetycznej – czyli właśnie z magazynem energii.
  • Im więcej takich magazynów w okolicy, tym mniejsze przeciążenie publicznej sieci energetycznej – w okresach wzmożonej produkcji energii z fotowoltaiki znaczna jej część trafi właśnie do prywatnych magazynów.
  • Magazyn energii pozwala zmagazynować nadwyżki energii elektrycznej wyprodukowanej przez nasz system PV i wykorzystać je w dowolnym czasie do zasilania domowych urządzeń elektrycznych albo do gromadzenia nadwyżek prądu na okresy zmniejszonej jego produkcji.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Pomorskie

Inwestorom z Pomorskiego oferujemy magazyny energii do fotowoltaiki, które dają użytkownikom dużą stabilność energetyczną, czyli pozwalają na unikanie powszechnych zjawisk, takich jak nagłe wzrosty i spadki obciążenia w sieci energetycznej oraz gwarantują spełnienie zaleceń wynikających z nowelizacji Ustawy o OZE. W myśl nowelizacji, maksymalna autokonsumpcja (którą znacznie łatwiej uzyskać posiadając magazyn energii) jest jednym z warunków opłacalności instalacji fotowoltaicznej po wprowadzeniu zmian w rozliczeniach zakładów energetycznych z prosumentami (net-metering → net-biling).

Synteza OZE działa w branży energetycznej nieprzerwanie od 2013 roku, obok sprzedaży i montażu systemów PV oraz magazynów energii do fotowoltaiki, zajmując się także instalacją pomp ciepła dla Klientów na terenie całej Polski. Dzięki oferowanym przez nas magazynom posiadacze instalacji fotowoltaicznych mogą liczyć na większą niezależność energetyczną, większe oszczędności w domowym budżecie oraz wyższą kwotę dofinansowania z programu „Mój Prąd”.

Zapoznaj się naszą ofertą akumulatorów do magazynowania energii z fotowoltaiki!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika pomorskie

Fotowoltaika pomorskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Pomorskie

Pompy ciepła Pomorskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty