Magazyny energii Podlaskie

Podlaskie ma bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Jeśli zależy Ci na maksymalnej niezależności energetycznej oraz na maksymalnie wysokiej autokonsumpcji energii elektrycznej produkowanej przez Twój własny system PV, wraz z panelami fotowoltaicznymi kup przydomowy magazyn energii. To nic innego jak akumulator, który pozwala zmagazynować nadwyżki energii elektrycznej wyprodukowanej przez system PV i wykorzystać je w dowolnym czasie do zasilania domowych urządzeń elektrycznych albo do gromadzenia nadwyżek prądu na okresy zmniejszonej jego produkcji.

Dlaczego jeszcze warto kupić magazyn energii do fotowoltaiki?

  • Kolejna edycja Programu „Mój Prąd” będzie premiowała zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z dodatkowym elementem umożliwiającym wzrost autokonsumpcji wytworzonej energii elektrycznej oraz zwiększenie poziomu efektywności energetycznej – czyli właśnie z magazynem energii.
  • Im więcej takich magazynów w okolicy, tym mniejsze przeciążenie publicznej sieci energetycznej – w okresach wzmożonej produkcji energii z fotowoltaiki znaczna jej część trafi właśnie do prywatnych magazynów.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Podlaskie

Naszym Klientom z Podlaskiego, którzy zdecydują się na zakup instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii oferujemy pomoc w przejściu całego procesu inwestycyjnego oraz w uzyskaniu dofinansowania. Oferujemy wyłącznie akumulatory do magazynowania energii z fotowoltaiki, które dają użytkownikom dużą stabilność energetyczną, czyli pozwalają na unikanie powszechnych zjawisk, takich jak nagłe wzrosty i spadki obciążenia w sieci energetycznej oraz gwarantują spełnienie zaleceń wynikających z nowelizacji Ustawy o OZE.

W branży energetycznej działamy już od 2013 roku, a nasze duże doświadczenie przekłada się na satysfakcję Klientów. Dzięki oferowanym przez nas magazynom energii posiadacze instalacji fotowoltaicznych mogą liczyć na większą niezależność energetyczną, większe oszczędności w domowym budżecie oraz wyższą kwotę dofinansowania z programu „Mój Prąd”.

Zapoznaj się naszą ofertą magazynów energii z fotowoltaiki!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika podlaskie

Fotowoltaika podlaskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Podlaskie

Pompy ciepła Podlaskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty