Magazyny energii Lubuskie

Akumulatory do magazynowania energii z fotowoltaiki pozwalają na zwiększenie poziomu autokonsumpcji, czyli wykorzystywanie produkowanej energii na bieżąco, do zasilania wszelkich urządzeń elektrycznych. Maksymalna autokonsumpcja jest jednym z warunków opłacalności instalacji fotowoltaicznej po wprowadzeniu zmian w rozliczeniach zakładów energetycznych z prosumentami (net-metering → net-biling). Z uwagi na fakt, że w województwie lubuskim panują doskonałe warunki nasłonecznieniowe, inwestycja w instalację fotowoltaiczną z magazynem energii ma solidne uzasadnienie ekonomiczne. Decydują się na taką inwestycję warto skorzystać z usług firmy Synteza OZE – od 2013 roku nieprzerwanie działamy na rynku energetyki odnawialnej, oferując magazyny energii do fotowoltaiki, które dają użytkownikom dużą stabilność energetyczną, czyli pozwalają na unikanie powszechnych zjawisk, takich jak nagłe wzrosty i spadki obciążenia w sieci energetycznej, a teraz także gwarantują spełnienie zaleceń wynikających z nowelizacji Ustawy o OZE.

Magazyny energii do fotowoltaiki – Lubuskie

Lubuskie ma doskonałe warunki do inwestowania w fotowoltaikę, a decydując się na nowoczesny akumulator do magazynowania energii  z fotowoltaiki zwiększamy także szanse na wyższe dofinansowanie z  Programu „Mój Prąd (kolejna edycja premiowała będzie zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii). Warto więc podjąć współpracę z firmą, która jest w stanie przeprowadzić swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Od lat projektujemy maksymalnie zindywidualizowane systemy PV, do których pomagamy dobierać wysoko wydajne magazyny energii.

Własna, przydomowa elektrownia fotowoltaiczna wraz z perfekcyjnie dobranym systemem akumulatorów to możliwość uzyskania maksymalnej niezależności energetycznej oraz obniżenia rachunków. To także brak obaw związanych z nieustannie rosnącymi cenami energii elektrycznej.

Zapoznaj się naszą ofertą akumulatorów do magazynowania energii z fotowoltaiki!

Wybierz najbliższe Ci miasto, by skontaktować się z właściwym oddziałem:

Magazyny energii w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas — na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny plan instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności i niezależności zapewnianej przez magazyn energii!

SYNTEZA OZE - logo

Magazynowanie energii!

Oprócz magazynów energii oferujemy też:

Fotowoltaika lubuskie

Fotowoltaika lubuskie

Zobacz więcej

Pompy ciepła Lubuskie

Pompy ciepła Lubuskie

Zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w magazyny energii?

Magazyn energii pozwoli wykorzystać nadwyżki energii wyprodukowanej z Twojej instalacji.

Prąd z fotowoltaiki nie tylko nie będzie się marnował, ale też nie zostanie sprzedany do krajowej sieci po niekorzystnych stawkach.

Urządzenie zwiększy Twoją niezależność od dostawcy energii.

Magazyn energii w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że latem nie będziesz musiał w ogóle korzystać z usług firmy energetycznej.

System pozwoli zachować dostęp do prądu w czasie niezaplanowanych przerw w dostawie z powodu awarii sieci lub niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instalacja pozwoli Ci zapomnieć o uciążliwościach związanych z problemami po stronie dostawcy energii.

Możesz zyskać dofinansowanie wg zasad – MP4

Rządowy program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) przewiduje dofinansowania na inwestycje w magazyny energii.

Nasze certyfikaty