Panele fotowoltaiczne - Zielona Góra

Inwestycja w energię fotowoltaiczną pozwala również mieszkańcom Zielonej Góry skorzystać z dopłaty do instalacji PV w ramach programu „Mój Prąd”. Dopłata ta może wynieść do 5000 złotych, co przekłada się na niższe koszty instalacji fotowoltaicznej i skraca czas zwrotu inwestycji.

Zielona Góra posiada doskonałe warunki dla fotowoltaiki – średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi w tej części Polski około 1100 kWh/kWp, dzięki czemu dobrze dobrane ogniwa fotowoltaiczne będą w stanie bezproblemowo zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne budynku jednorodzinnego czy gospodarstwa rolnego. Oszczędności, jakie generują panele słoneczne na prąd, mogą sięgać nawet do 95% pierwotnej wysokości rachunku za prąd!

Dostarczamy kompleksowych, skutecznych rozwiązań z zakresu instalacji fotowoltaiki od 2013 roku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone, najwyższej klasy urządzenia i osprzęt wyprodukowany przez renomowane, światowe marki. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej dla naszych klientów opracowujemy indywidualnie, bazując na faktycznych pomiarach poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji. Dzięki temu wszystkie zestawy ogniw działają z optymalną efektywnością, produkując darmową energię.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!